Niezawodność tkwi w szczegółach

Gdy budynek płonie, całe życie może odmienić się w jednej sekundzie.

Zawód strażaka jest jednym z najniebezpieczniejszych zawodów świata. Niejednokrotnie narażają oni własne życie, aby uratować drugiego człowieka. Aby czuć się bezpiecznie, muszą być zaopatrzeni w odzież najlepszej jakości. Loxy nigdy nie ryzykuje życia swoich klientów dla minimalnych oszczędności.

Equipped to survive

Średnia temperatura podczas pażaru wynosi 800°C. Należy pamiętać, że blisko podłogi temperatura jest znacznie niższa – wynosi około 50 lub 60 °C Pracując w tak wysokich temperaturach, strażacy muszą korzystać z rozwiązań do tego dostosowanych. Każdy sprzet musi spełniać rygorystyczne normy dotyczące odporności na ciepło, rozprzestrzeniania się płomenia oraz niskiego przenikania ciepła

LOXY Rex – taśmy trudnopalne

Loxy produkuje taśmy odblaskowe ognioodporne, które spełniają najwyższe wymagania. Mamy w ofercie bardzo wytrzymałe taśmy trudnopalne do naszywania oraz folie termotransferowe. Taśmy oraz transfery trudnopalne występują w kolorze żółtym, srebrnym oraz dwukolorowym TRIM (żółte ze srebrnym paskiem).

 • LOXY Rex 14501

  Bardzo trwała taśma trudnopalna w kolorze srebrnym.

 • LOXY Rex 9801

  Zaprojektowana specjalnie, aby dać pełną ochronę strażakom.

 • LOXY Rex 9808TRIM

  Srebrno żółta trudnopalna taśma odblaskowa.

 • LOXY Rex 19001

  Innowacyjna taśma termotransferowa trudnopalna.

Nigdy nie ryzykuj życiem swoich klientów, dla osiągnięcia minimalnych oszczędności

Wybierając produkty LOXY masz pewność, że stosujesz najlepszy produkt na rynku. Gwarantujemy niezawodność naszych wyrobów.

We add value in textile products

Zapewniamy wysoką jakość

Dzięki Naszym produktom dodajemy wartość wyrobom włókienniczym, zapewniając przy tym wysoką jakość

W naszym laboratorium w Hong Kongu, możemy indywidualnie dopasować odpowiednią taśmę odblaskową lub taśmę do uszczelniania szwów do różnych materiałów zaproponowanych przez klienta.
Dzięki temu klient ma pewność, że jego towary mają najwyższe standardy.


Próbki naszych standardów i testów dla taśm trudnopalnych odblaskowych

ISO 14116 – Odzież ochronna – ochrona przed czynnikami gorącymi i płomieniami, – materiały, zestawy materiałów i odzież o ograniczonym rozprzestrzenianiu się płomienia.
EN469 – odzież ochronna dla strażaków – wymagania użytkowe dotyczące odzieży ochronnej przeznaczonej do akcji przeciwpożarowej.

Mamy dużo zaufania dla naszych produktów

Zapewniamy najwyższą jakość produktów, ponieważ nasi odbiorcy narażeni są na ekstremalne temperatury.
Zakup nieodpowiedniego produktu może decydować o życiu i śmierci.

Johan Karlsson
Firefighter in Kungälv, Sweden

Zapewniamy wysoką jakość

„Strażacy już zaufali naszej marce – nie możemy ich zawieść. Jest dla nas bardzo ważne, aby wszystkie składniki naszych produktów spełniały najsurowsze normy i posiadały certyfikaty – EN469. Współpracujemy z LOXY, ponieważ gwarantują oni najlepszą jakość towaru dla naszych klientów.”

Dominik Bąk
Kierownik zakupów w SUBOR

Get samples and more info

Zaufaj nam

Klienci Loxy mogą być pewni, że spełniamy najwyższe standardy, jednocześnie utrzymując wysoką jakość naszych produktów.

Kreatywność i innowacyjność jest zawsze zgodna z krajowymi i europejskimi normami ustanowionymi dla odzieży ostrzegawczej i ochronnej. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i badania, przez co możemy zapewnić długotrwałe i bezpieczne dla zdrowia użytkowanie.