Nowa generacja rozwiązań uszczelniających

Jesteśmy dumni mogąc przedstawić najnowsze z naszych rozwiązań uszczelniających. Sprawiają one, że produkty są mocne i wodoodporne.

Nasza produkcja zostanie uzupełniona o taśmy 5-warstwowe.

Wciąż rozwijamy nasz asortyment na jeszcze lepiej dopasowany do szerokiej gamy materiałów i wymagań klientów. W LOXY w Szwecji czekamy na instalację nowej maszyny wytłaczającej, która pozwoli na wprowadzenie nowego asortymentu. Nasza wiedza w produkcji takich materiałów jak TPE, TPU, PP, CoPA, CoPES oraz elasometrów będzie uzupełniona o nową maszynę do produkcji taśm 5-warstwowych.

Layers

Our production will be completed with a state of the art 5-layer blown film line.

Tysiące możliwości, aby zmienić swój projekt

Nasze taśmy i folie występują w siedmiu standardowych kolorach, ale chętnie wyprodukujemy je  w kolorze zaproponowanym przez klienta i dostosowanym do jego odzieży.

Wybierz potrzebny kolor z pełnej gamy barw PMS. Zmieniając kolor możesz kreować zupełnie inne wrażenia estetyczne. Wypróbuj to! Przesuń dźwignię! Kolor może stworzyć świat różnic. Przesuń dźwignie i zmień tło!

Asset 1

Move the lever!

A color can make a world of difference.
Move the lever to change the background.

Staramy się dążyć do perfekcji

Niezawodność to odpowiedzialność za swoją produkcję. Jesteśmy świadomi wpływu naszej pracy na ludzi i środowisko, dlatego respektujemy najbardziej wymagające wytyczne, zapewniając niezbędną ochronę środowiska we wszystkich procesach produkcyjnych. Cała nasza produkcja jest certyfikowana według  Oeko-TEX®  Standard 100 lub bluesign® standard.

All of our production is certified according to either OEKO-TEX® Standard 100 or bluesign® standard.

  • Layers
  • +
  • Vector Smart Object1
  • +

Zaufaj nam

Klienci Loxy mogą być pewni, że spełniamy najwyższe standardy, jednocześnie utrzymując wysoką jakość naszych produktów. Kreatywność i innowacyjność jest zawsze zgodna z krajowymi i europejskimi normami ustanowionymi dla odzieży ochronnej lub ostrzegawczej. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i badania, co zapewnia długotrwałe oraz bezpieczne użytkowanie.

We add value in textile products

Zapewniamy wysoką jakość

Nowa linia taśm 5-warstwowych uzupełni szeroką gamę naszych folii technicznych o nowy wysokiej jakości produkt i pozwoli wejść w nową linię produktów.

Widzimy duże zainteresowanie nowymi zastosowaniami, gdy dodamy PA i  EVOH do surowego materiału. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Johan Larsson
Kierownik Zakładu LOXY Szwecja

Zapewniamy wysoką jakość

Staranne badania i zapewnienia zgodności.

W naszych laboratoriach testowych w Ho Chi Minh, Szanghaju i Halden, możemy dopasować taśmy do uszczelniania szwów do każdej tkaniny. Po przeprowadzeniu testów jesteśmy pewni, że tak uszczelniony materiał spełni najbardziej wymagające standardy.


Próbki uszczelnionych tkanin po wykonaniu testów

ISO 6330 – pranie domowe
ISO 3175 – pranie na sucho
Oeko-Tex® Standard 100 – testy na zawartość substancji szkodliwych
bluesign® – produkcja nieszkodliwa dla ochrony środowiska

Get samples and more info